portál o slovenskom dizajne
altpopisobrazku

Posledný septembrový víkend otvorí Stará tržnica svoje brány českým dizajnérom. Po premiérovom, februárovom otvorení sezóny, kedy sa odprezentovali všetci partneri projektu Visegrad Markets, prichádza na rad samostatná výstava designSUPERMARKET z Prahy.

altpopisobrazku

In the Midl design Forum je druhým ročníkom nového podujatia venovaného dizajnu, na ktoré vás srdečne pozývame. Tento rok sa stalo IMdF odbornou platformou festivalu Bratislava Dizajn Week 2014. 

altpopisobrazku

Autorka spoločenskej hry MEMONIK, Nikoleta Čeligová hľadá formou súťaže autora na návrh loga a grafické riešenie obalu uvedenej hry, ktorá bude prepájať dva svety vidiacich i nevidiacich prostredníctvom hmatu. Hra je určená pre širokú verejnosť – nevidiacich i vidiacich, deti všetkých vekových kategórií, mlad...

altpopisobrazku

Výstava Dizajn bez hraníc pozostáva z madeinhungary, ktoré oslavuje svoje 10. výročie, a meed (Meeting of European and Central European Designers) - Stretnutie európskych a stredoeurópskych dizajnérov, ktoré sa koná už po tretíkrát. Prehliadka, ktorá je koordinovaná a organizovaná textilnou dizajnérkou Szilv...

altpopisobrazku

5. ročník spoločnej výstavy študentov Katedry dizajnu Vysokej školy výtvarných umení v Bratislave a výtvorov detí z obce Píla,Velké Pole, Hodruša-Hámre, Župkov, Prochot a mesta Žarnovica, ktoré vznikli počas letného prázdninového výtvarno-fotografického workshopu.        

výroba modelov a prototypov
Mária Kobelová
jewelry
architecture
Mgr. art. Martyn Žabka
product
Eva Hegedűsová
jewelry

Metthew Carter o typeface-och ako Verdana, Georgia and Bell Centennial.

Hugh Herr buduje novú generáciu bionických končatín. O robotických protézach inšpirovaných...

The Genius of Design 01 - Ghosts in the Machine

Dassault Systemes Design Challenge 2014 - Prague Experience