portál o slovenskom dizajne
altpopisobrazku

Čerstvé Ovocie, Fakulta architektúry STU a Veľvyslanectvo Holandského kráľovstva v Bratislave vás pozývajú na prezentáciu urbanisticko-krajinného ateliéru Bureau B+B na tému Urban Landscape / Parks In The City a diskusiu s lokálnymi hosťami, kde sa budeme pýtať "Má naše mesto málo zelene?".

altpopisobrazku

Vieš programovať, robíš grafiku, vedel by si vymyslieť počítačovú hru? Poskladaj tím a skús vytvoriť hru za 48 hodín. Tému, na ktorú budeš tvoriť, prezradíme až na mieste!

altpopisobrazku

SELF–2016 je piaty ročník nezávislého festivalu grafického dizajnu a vizuálnej kultúry, ktorý sa už tradične odohráva každý rok v inej podobe – či už sú to prednášky, diskusia alebo exkurzia. Tento ročník to bude letná škola s medzinárodným zložením. Počas piatich dní povedie päť profesionálov jednodňové work...

altpopisobrazku

Výstava bakalárskych a diplomových prác absolventov štúdia dizajnu na FU TUKE v akademickom roku 2015/16 sa koná vo Východoslovenskej galérií v Košiciach a potrvá do 30.6.2016.

altpopisobrazku

Štvrtý ročník Stretnutia dizajnérov (Meeting of European and Central Eastern European Designers) MEED 2016 sa konal v dňoch od 10. apríla do 15. mája 2016 a prezentoval práce českých, poľských maďarských a slovenských dizajnérov. Bol súčasťou jedenásteho ročníka Madeinhungary v Budapešti.

výroba modelov a prototypov
ing.arch. Jarmila Dobrikova
interior
Bc. Alex Janitor
industrial
parxant art studio
product

Video credits: Réžia / Strih / Kamera: Patrik Gubiš Koncept / Produkcia / Styling: Zuza...

Katedra vizuálnej komunikácie na Vysokej škole výtvarných umení

Katedra textilnej tvorby na Vysokej škole výtvarných umení

Katedra architektonickej tvorby na Vysokej škole výtvarných umení