portál o slovenskom dizajne
altpopisobrazku

Tento rok sa môžete tešiť na v poradí tretiu konferenciu o súčasnom dizajne In the Midl Design Forum. V utorok 9.6.2015 sa od 13:00h na Hviezdoslavovom námestí v Impact Hube uskutočnia prednášky hostí Bratislava Design Week na tému SEN.

altpopisobrazku

Dá sa žiť v meste a pritom bývať v byte svojich snov, v dome, ktorý je zázemím pre rodinu a kde sú susedia zároveň aj priateľmi?

Jednou z kladných odpovedí na túto otázku je Baugruppe, resp. Co-housing, t.j. Stavebné spoločenstvo.  Je to model bývania založený na zdieľaní, vzťahoch, jedinečnosti,  kreativit...

altpopisobrazku

Registrácia na jarný Urban Market spustená. Chceme aby kvalitný dizajn a lokálna móda boli videné, preto neváhajte, staňte sa súčasťou jarnej edície Urban Marketu 2015 ako aj DAAD – Dní architektúry a dizajnu, ktorých sme súčasťou.

altpopisobrazku

Dizajnéri, dizajnérske štúdia, výrobcovia, predajcovia progresívneho dizajnu, študenti, aktivisti a všetci čo si myslíte, že máte čo ukázať na Bratislava Design Week 2015 – prihláste sa a staňte sa jeho súčasťou.

altpopisobrazku

Trienále plagátu Trnava 2015 (TPT) je medzinárodná súťaž a výstava aktuálneho svetového plagátu. Ide o najväčšie podujatie svojho druhu na Slovensku a jedno z najvýznamnejších vo svete. Svoje plagáty môžete do sútaže prihlásiť do 28. februára 2015.

výroba modelov a prototypov
Peter Pajunk
graphic
BcA. Mária Kobelová
product
Tomáš Vateha
graphic
jewelry

Prvý ročník dizajnérskej prehiadky Prague Design Week 2014

Dokument o budúcnosti oblečenia.

Performance a workshop Marcel Holubec W - Privée v novom podzemí Východoslovenskej galérie...

Metthew Carter o typeface-och ako Verdana, Georgia and Bell Centennial.