portál o slovenskom dizajne
altpopisobrazku

Dizajnéri, dizajnérske štúdia, výrobcovia, predajcovia progresívneho dizajnu, študenti, aktivisti a všetci čo si myslíte, že máte čo ukázať na Bratislava Design Week 2015 – prihláste sa a staňte sa jeho súčasťou.

altpopisobrazku

Trienále plagátu Trnava 2015 (TPT) je medzinárodná súťaž a výstava aktuálneho svetového plagátu. Ide o najväčšie podujatie svojho druhu na Slovensku a jedno z najvýznamnejších vo svete. Svoje plagáty môžete do sútaže prihlásiť do 28. februára 2015.

altpopisobrazku

Už v máji odštartuje druhý ročník dizajnérskej prehliadky Prague Design Week. Celotýždenná oslava kreativity a originality predstaví návštevníkom nielen vystavené produkty, ale zoznámi ich aj s postupmi návrhárov a zákulisím ich tvorby. Všetci záujemcovia z radov profesionálnych i amatérskych dizajnérov, št...

altpopisobrazku

Výrobné centrum RogLab v Slovinsku a Open Style Lab z MIT (Massachusetts Institute of Technology) v USA pozývajú dizajnérov a konštruktérov aby sa zúčastnili medzinárodného kolaboračného workshopu DESIGN (DIS)ABILITY. Je zameraný na dizajn, postihnutie a asistenčné technológie. Bude sa konať od 30. marca do 3...

altpopisobrazku

V prvú februárovú nedeľu ožije Stará tržnica maďarským dizajnom. Projekt Visegrad Markets tu v spolupráci s budapeštianskym dizajnovým trhom WAMP predstaví tvorbu viac ako 60 maďarských dizajnérov.

výroba modelov a prototypov
Peter Pajunk
graphic
architecture
transport
Bc Stanislav Koleštík
graphic

Prvý ročník dizajnérskej prehiadky Prague Design Week 2014

Dokument o budúcnosti oblečenia.

Performance a workshop Marcel Holubec W - Privée v novom podzemí Východoslovenskej galérie...

Metthew Carter o typeface-och ako Verdana, Georgia and Bell Centennial.