portál o slovenskom dizajne
altpopisobrazku

Po dvojročnej prestávke vypisuje Slovenské centrum dizajnu v spolupráci s Ministerstvom kultúry SR a za spoluúčasti Ministerstva hospodárstva SR a Ministerstva školstva, vedy výskumu a športu SR dvanásty ročník celoštátnej súťaže dizajnu Národná cena za produktový dizajn 2015. Po prvýkrát v histórii súťaže sa...

altpopisobrazku

Trenčianske múzeum sa rozhodlo vyhlásiť súťaž na vytvorenie nového loga. Súťaž bude prebiehať od 13.1. do 9.2.2015. Vyhlásenie výsledkov by malo prebehnúť 16.2.2015.

altpopisobrazku

Identifikácia premenlivých vlastností mesta, hľadanie nových spôsobov ich mapovania a interpretácia  grafických notácií do priestorových štruktúr, predstavuje hlavné zámery výstavného projektu s názvom Urbánne organizácie. Projekt je koncipovaný na rozhraní umenia, nových technológií a urbánneho výskumu. 

altpopisobrazku

Pripite jubilejnému 20. ročníku súťaže Mladý obal na zdravie a vytvorte čo najdôvtipnejší obal na tému "Všetko najlepšie". V tomto ročníku súťaže sa hľadajú obaly, ktoré oslavu priamo evokujú. Ponorte sa do slávnostnej atmosféry a zamyslite sa nad tým, aký obal by ste dali Vy svojmu obľúbenému výrobku pri prí...

altpopisobrazku

eVolo Magazine s potešením pozýva architektov, študentov, inžinierov, dizajnérov a umelcov z celého sveta, aby sa podieľali na eVolo 2015 Skyscraper Competition.

výroba modelov a prototypov
Jakobsen Design™
product
Peter Pajunk
graphic
barbora tobolova
model / prototyp

Dokument o budúcnosti oblečenia.

Performance a workshop Marcel Holubec W - Privée v novom podzemí Východoslovenskej galérie...

Metthew Carter o typeface-och ako Verdana, Georgia and Bell Centennial.

Hugh Herr buduje novú generáciu bionických končatín. O robotických protézach inšpirovaných...