portál o slovenskom dizajne
altpopisobrazku

Výstava Dizajn bez hraníc, ktorá pozostáva z madeinhungary, ktoré oslavuje tento rok svoje 10. výročie, a meed (Meeting of European and Central European Designers) - Stretnutie európskych a stredoeurópskych dizajnérov, ktoré sa koná už po tretíkrát, potrvá do 23. novembra 2014.

Výstava prezentuje aj tvorbu sl...

altpopisobrazku

Urban Market sa po pol roku opäť vracia do Starej tržnice! Po farebnom jarnom vydaní sa už na vás chystá jeho zimná edícia v bielej téme, ktorá prinesie aj oslavu piatych narodenín s tými najlepšími slovenskými a českými dizajnérmi, ako aj dizajnérmi z iných krajín. Vystúpte z davu a zapojte sa aj vy!

altpopisobrazku

Poľnohospodárske družstvo Čachtice v spolupráci so Slovenským centrom dizajnu vyhlasuje súťaž na návrh na obchodné meno, logo a vizuálny štýl vinárstva Poľnohospodárskeho družstva v Čachticiach.

altpopisobrazku

Čerstvé Ovocie n.o. v spolupráci s Archtung opäť po roku prichádza s podujatím Singularch,  prednáškou z oblasti architektúry a urbanizmu, presahujúcej aj do medziodborových sfér. Tentoraz s portugalským ateliérom FALA.

altpopisobrazku

Spoločnosť Immobau  s.r.o. prevádzkovateľ strediska Ski Bachledova vyhlasuje súťaž o tvorbu loga, firemného dizajnu a maskota strediska.

výroba modelov a prototypov
Peter Pajunk
graphic
Bc. Simona Blašková
product
product

Metthew Carter o typeface-och ako Verdana, Georgia and Bell Centennial.

Hugh Herr buduje novú generáciu bionických končatín. O robotických protézach inšpirovaných...

The Genius of Design 01 - Ghosts in the Machine

Dassault Systemes Design Challenge 2014 - Prague Experience