portál o slovenskom dizajne
Mgr. art. Štefan Hrušovský

Tvorba dizajnu produktov, interiérových, exteriérových a gragických riešení.

ben - interiér domu

logodesign

Logodesign a realizácia futsalových dresov

HANTON

Názov vešiaka je odvodený od funkcie a jeho inšpirácie. HANGING CHAIR. Stvárnenie je odrazom známej Thonetovej stoličky číslo 14. A nielen odrazom.. vešiak je z nej priamo vyrobený. Podvedomá reakcia keď prejdete z exteriéru do interiéru či podniku, je nájsť najrýchlejší spôsob odloženia šatstva ...stolička je vždy prvá po ruke. Tak prečo ju nevyužiť rovno pre tento účel a zavesiť ju na stenu ...

Dizajn interiéru

Návrhy a realizácie dizajnu interiéru.

Postskriptum - hrobka

Hrobka navrhnutá pre uchovanie živých spomienok na rodinu. Vo vnútri sa nachádza galéria s fotografiami a pietne urny. Pre vytvorenie atmosféry cez strechu presvitá denné svetlo a v noci svetlo hniezd.

Revitalizácia termálneho prameňa

Brodivé schody navrhnuté do prostredia schátralého termálneho prameňa v meste Bojnice. Cestou hore k prameňu je možné zohrievať si nohy termálnou vodou ktorá tečie po chodníku. Pomocou plastovej platformy na pontónoch je možné sa prechádzať aj po jeho hladine.

cocoon - stropné svietidlo

Stropné svietidlo inšpirované hmyzím zámotkom či pavučinou.

Kancelársky stôl WING

Kancelársky stôl sektorovo a ideovo rozdelený pre šéfa a zamestnancov.

Multifunkčný solitér

Multifunkčný viacpolohový solitér s rozoberateľnou konštrukciou. Len otočiť a posadiť sa. Produkt využiteľný v troch rôznych variantoch ako nízke kreslo, vysoké kreslo - ušiak a ako konferenčný stolík.

Odpočinkové kreslo

Rozkladacie kreslo s jeho troma možnými polohami sedenia umožňuje polohovanie od aktívnejšej s malým uhlom sklonu, až po odpočinkovú s najväčším sklonom.